Odmłodzony Mitsubishi Outlander w salonach

, Sławomir Herman
Odmłodzony Mitsubishi Outlander w salonach

W polskich salonach Mitsubishi zadebiutował nowy model Outlandera. Samochód przeszedł delikatną kurację odmładzającą. Otrzymał nowe elementy stylizacyjne przedniego i tylnego zderzaka, chłodnicy, przednie diody LED oraz nowy wzór 18-calowych felg. Jak zapewnia producent Outlander 2019 został lepiej wyciszony, a na liście wyposażenia pojawiły się nowe dodatki. Auto oferowane jest w 6 wersjach z napędem na jedną lub dwie osie. 

Bazowa wersja nowego Outlandera jest napędzana 2 litrową jednostką benzynową o mocy 150 KM. Napęd przenoszony jest na przednią oś przy udziale 5 biegowej manualnej skrzyni biegów, lub bezstopniowej przekładni CVT. Do gamy oferowanych wersji dołącza opcja 2.0 Instyle CVT 4WD, która ma być ofertą dla klientów, którzy nie potrzebują wersji 7 osobowej ani skórzanej tapicerki.

Wprowadzenie odmłodzonej wersji Mitsubishi Outlandera na rynek to także moment na zaproponowanie ciekawej oferty sprzedaży tego modelu. Klienci mogą zyskać nawet do 30 tysięcy złotych, w zależności od tego na co się zdecydują. Mitsubishi chce nawet dorzucić komplet opon zimowych, o których warto już teraz pomyśleć.

Zobacz cennik nowego Mitsubishi Outlander.