Nowa Toyota RAV4 - poznaliśmy ceny

, Sławomir Herman
Nowa Toyota RAV4 - poznaliśmy ceny

Toyota ogłosiła ceny za nowy model RAV4. Niestety w przedsprzedaży samochód będzie oferowany tylko w droższych specyfikacjach. Oferta skierowana jest do osób, które będą chciały na starcie dysponować pojazdem bardzo dobrze wyposażonym. Oferta gwarancyjna obejmie przebieg 100 tysięcy kilometrów lub 3 lata.

Wersja Selection to wydatek 159 900 złotych. Pod maską znajdzie się silnik o pojemności 2,5 litra i skrzynia e-CVT. Moc zestawu hybrydowego będzie miała moc 218 KM. Jednostka benzynowa to 176 KM. W standardzie będzie bezkluczykowy dostęp do samochodu, elektrycznie sterowany fotel kierowcy oraz Toyota Safety Sense 2. Opcjonalnie będzie można zamówić Pakiet Premium Audio JBL za 5 900 złotych oraz Pakiet SkyView za 6 900 złotych. Zaletą RAV4 na pewno pozostanie bagażnik o pojemności 580 litrów.

Wersja Executive z takim samym napędem jak Selection będzie kosztować 169 900 złotych. RAV4 w wersji Executive ma wyposażenie odmiany Selection, wzbogacone o dodatkowe funkcje. Należy do nich cyfrowe radio DAB, monitor panoramiczny z systemem kamer 360 stopni, system monitorowania martwego pola w lusterkach, system ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu z funkcją hamowania oraz układ wykrywania przeszkód ICS. Wentylowane i podgrzewane fotele mają elektryczną regulację z pamięcią ustawień fotela kierowcy. Tylna kanapa jest podgrzewana. Perforowana skórzana tapicerka jest oferowana w 3 kolorach do wyboru (czarnym, beżowym lub jasnoszarym), a podsufitka ma jasny kolor. RAV4 Executive w przedsprzedaży dostępny jest z napędem hybrydowym 4x2

Nowa Toyota RAV4 jest dłuższa od poprzednika o 30 mm, szersza o 10 mm i wyższa o 25 mm. Bagażnik jest większy o 33 litry. PIerwsze auta trafią do klientów w lutym 2019 roku.