Range Rover Velar SVAutobiography

, Sławomir Herman
Range Rover Velar SVAutobiography

Mając pod maską silnik V8 i 550 KM do dyspozycji nie można być niezadowolonym. Właśnie tyle jest w nowej propozycji Range Rovera Velar o nazwie SVAutobiography Dynamic Edition. Ten dynamicznie wyglądający SUV przenosi do świata premium na najwyższym poziomie. Oddaje to co najlepsze i najszybsze. Zaledwie 4,5 sekundy od 0-100 km/h – tyle wynosi przyspieszenie tego potężnego auta.

Prędkość maksymalną zafiksowano na 274 km/h. To właśnie osiągi i komfort mają być zaletami specjalnej edycji Velara. 6 kolorów nadwozia w tym specjalna o nazwie Satin Byron Blue, 82 litrowy zbiornik paliwa, który ma gwarantować pokonanie maksymalnej odległości prawie 500 kilometrów, świetna stylistyka nadwozia postawiona na 21 calowych kolach (22 cale dostępne w opcji) i potężne hamulce mające jedno zadanie – jak najszybciej zatrzymać, tego potężnie wyglądającego SUV-a w miejscu. Tak w wielkim skrócie można opisać Velara SVAtobiography Dynamic Edition. To wydanie samochodu startuje w cenniku od około 420 tysięcy złotych.

Jest jeszcze jedna niesamowita rzecz w tym samochodzie – brzmienie wydobywające się z układu wydechowego. Posłuchajcie na filmie jak Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic Edition przyspiesza i brzmi.