Hyundai Tucson N Line poznaliśmy ceny

, Sławomir Herman
Hyundai Tucson N Line poznaliśmy ceny

Zmienili w nim układ kierowniczy i zmodernizowali zawieszenie. Ale to nie wszystkie zmiany. We wnętrzu też nastąpiły subtelne, aczkolwiek ważne zmiany dla tego modelu. Hyundai Tucson jest teraz dostępny w wersji wyposażenia N Line. Pod maską do dyspozycji 177 lub 185 KM. Samochód jest dostępny z napędem na jedną lub dwie osie.

Sprężyny zawieszenia oferują o 5 procent większą sztywność w tylnym układzie i 8 procent więcej z przodu. Grill występuje z ciemnym wypełnieniem i jest obramowany ciemnym chromem. Warto dostrzec też przeprojektowane zderzaki. Hyundai Tucson N Line został postawiony na 19 calowych, ciemnych felgach a lusterka boczne i tylny spojler zostały wykonane w błyszczącej czerni. Wygodę podróżowania zapewniają sportowe fotele obszyte czerwoną nicią, Na oparciach znalazło się miejsce dla wyszytego logo N.

Hyundai Tucson N Line dostępny będzie też z technologią 48V Mild Hybrid. Ceny wersji N Line rozpoczynają się z pułapu 131 900 złotych. Za te kwotę klient otrzymuje napęd  w postaci silnika benzynowego T-GDi o mocy 177 KM oraz manualną, 6-biegową skrzynię.

Najdroższa jest wersja z silnikiem wysokoprężnym CRDi o mocy 185 KM, skrzynią automatyczną o 8 przełożeniach i  napędem 4WD.