Opel Zafira Life już na drogach

, Sławomir Herman
Opel Zafira Life już na drogach

W salonach Opla można już składać zamówienia na Zafirę Life. Ceny startują od 134 750 złotych. Co klienci otrzymują za te pieniądze? Na pewno silniki wysokoprężne o mocy od 102 do 177 KM. Producent zapowiedział też wersję elektryczną, która pojawi się na rynku w 2021 roku.

Zafira Life dostępna będzie w trzech wersjach o różnych długościach nadwozia: Comapct – 4,60 metra, Long – 4,95 metra oraz Extra Long – 5,30 metra. Na polskim rynku oferowane są cztery wersje wyposażeni: Business i Business VIP oraz Family i Family Elite. W standardzie model jest wyposażony w poduszki czołowe i boczne dla kierowcy. Do każdego wariantu można zamówić opcjonalny system kontroli trakcji IntelliGrip oraz panoramiczną kamerę 180 stopni.

Zafira Life jest samochodem wielofunkcyjnym oferowanym w trzech długościach nadwozia skierowanym do klientów biznesowych

Grzegorz Handzlik dyrektor marki Opel w Polsce

W początkowej ofercie znajduje się silnik wysokoprężny 1.5 o mocy 120 KM generujący moment obrotowy 300 Nm. Silnik wysokoprężny 2.0 jest dostępny w dwóch wersjach: o mocy 150 KM oraz najmocniejszej 177-konnej.