Poznaliśmy polskie ceny nowego Opla Corsy

, Sławomir Herman
Poznaliśmy polskie ceny nowego Opla Corsy

Szósta generacja Opla Corsy dostępna jest na polskim rynku w czterech wersjach wyposażenia, w tym usportowionej GS Line i komfortowej Elegance. Pod maskę powędrowały zaawansowane silniki spalinowe, a dla eko-klientów przewidziano auto o napędzie elektrycznym. Właśnie poznaliśmy polskie ceny nowego modelu Opla.

Pod maską klienci mają do wyboru silniki benzynowe i wysokoprężne o mocy od 75 KM do 130 KM. Auto jest dostępne w zależności od wersji z pięciobiegową lub sześciobiegową przekładnią manualną, oraz z ośmiobiegowym automatem. W wersji podstawowej oferowanej z silnikiem 1,2 o mocy 75 KM auto kosztuje 49 990 PLN. Klient otrzymuje między innymi system ostrzegania przed najechaniem na pojazd poprzedzający, tempomat z ograniczeniem prędkości, asystenta pasa ruchu i rozpoznawanie znaków ograniczenia prędkości.

Nowy Opel Corsa to zaawansowany technologicznie, bardzo elegancki samochód miejski o sportowej stylistyce. Polskim klientom, w bardzo konkurencyjnych cenach, oferujemy cztery wersje wyposażenia oraz szeroki wybór jednostek napędowych, w tym wersję w pełni elektryczną.

Grzegorz Handzlik dyrektor marki Opel w Polsce

Przyszłych użytkowników na pewno ucieszą adaptacyjne, matrycowe reflektory IntelliLux LED. Osiem elementów LED, sterowanych przednią kamerą nieustannie dostosowuje wiązkę światła do sytuacji w ruchu drogowym i do warunków otoczenia. 

Oerta rozwiązań multimedialnych w nowej Corsie obejmuje systemy Multimedia i Multimedia Navi z 7–calowym kolorowym ekranem dotykowym oraz Multimedia Navi Pro z 10-calowym ekranem dotykowym wysokiej rozdzielczości. Ponadto w Corsie jako opcja dostępna będzie nowa usługa telematyczna „OpelConnect”. Navigation Online z informacjami o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym i aktualnymi cenami paliwa oraz bezpośrednie połączenie z pomocą drogową w razie awarii i połączeniami alarmowymi.