Który SUV jest najseksowniejszy? Nasze typy.

, Sławomir Herman
Który SUV jest najseksowniejszy? Nasze typy.

Ilość nowych samochodów typu SUV z jakimi mieliśmy do czynienia w ostatnich miesiącach pokazała, że konsumenci połykają je jak świeże bułki. Muszą jednak one posiadać kilka ważnych cech. Przede wszystkim nie mogą być nudne. Niemieckie, koreańskie i japońskie propozycje, przeplatające się z francuskimi spowodowały, że powstało kilka modeli tak seksownych, że stworzyliśmy listę tych najbardziej pożądanych. Kto jest najseksowniejszy: Volkswagen, Kia, Opel, Citroen czy Toyota? Oto nasze typy.

Seks w wydaniu koreańskim

KIA Stonic – to samochód, który wjeżdżając na rynek ponownie kazał zanotować w notesie dużymi literami nazwę KIA. Model STONIC robi wrażenie. Najbardziej chce się oglądać jego uśmiechniętą w zalotny sposób facjatę. Gdyby do szkieł reflektorów przyczepić rzęsy, wówczas każde mrugnięcie powiek powodowałoby przyspieszone bicie serca. Jedni mówią, że Stonic to taka spłaszczona żaba, a jeszcze inni, że to przyssana do jezdni płaszczka. My twierdzimy, że to mega seksowna kotka. Tak, KIA Stonic jest warta grzechu.

Seks w wydaniu niemieckim nabrał innego znaczenia

T-Roc udowadnia, że Volkswagen nie musi być nudny. Może być pociągający i seksowny. W tym konkretnym przypadku najcudowniejszy jest tył. Szczególnie w barwach jak na zdjęciach. Przydymione klosze reflektorów, świetnie zaznaczone wcięcia „bioder” i ten masywny dolny zderzak z chromowanymi dodatkami. Tutaj nie ma żadnej, seksownej ściemy!!! Jakby tego było mało poruszyło nas wnętrze – a raczej kompozycja tapicerki. Wstawki z jasnej skóry, przeszywane czerwoną nicią to jest to co pobudza wyobraźnię.

Japonia to wyrafinowana sztuka miłosna

Toyota C-HR – nic tak w życiu Toyocie nie wyszło jak napęd hybrydowy i model C-HR. Trzeba się ustawić w długą kolejkę, aby móc cieszyć oko codziennie rano. Auto odważne, z reflektorami długimi jak macki ośmiornicy, którymi może przyjemnie obezwładnić. C-HR jest jak kobieta poznana w barze, z którą masz ochotę na seks po wymianie pierwszych spojrzeń. Tutaj działa chemia i nie ma rozsądku. Fakt, C-HR ma kilka ostrych kształtów, ale w ogólnym rozrachunku jest zabójczo seksowny. Nie popsuje Ci tego nawet bezstopniowa skrzynia, ani fakt, że czasami zadziała hybryda jak ostre słowa szeptane do ucha.

Seks w wydaniu Opla już nie musi kojarzyć się z rolnikiem

Opel Mokka X – ten samochód jest propozycją dla tych, którzy lubią towarzystwo Pań przy „kości”. Bez obrazy. Mocno postawiony zad, z trochę zaokrąglonymi boczkami. No i ta nazwa – Mokka, najlepiej smakująca o poranku. Już sama jej wymawianie jest bardzo sekswone. Auto na pierwszy rzut oka nie wprawia nas w zachwyt, ale gdy tylko bliżej je poznasz reszta wydarzeń zacznie nabierać tempa. Na pikniku wykorzystasz na pewno wysuwany stojak na rowery. Będzie jak łóżko.

Francuzi słyną z seksu na wysokim poziomie

Citroen C Aircross – francuski wymiar seksu objawia się umiejętnym połączeniem wielu kolorów mających działać na wyobraźnię. Ten samochód jest tak barwny, że trudno za nim nie westchnąć. Może proporcje ma trochę zagubione, ale to nie jest powód, aby skreślić go z kręgu naszych zainteresowań. To taki labirynt rozkoszy, w którym im bliżej końca, tym bardziej nas wciąga. Już nowa C3-ójka była wstępem do ociekającego seksem nadwozia. C Aircross zachował najlepsze jej cechy oferując dodatkowo zwiększony prześwit i kipiącą energią zmysłowość.

Wszystki przedstawione samochody to nasze typy na najseksowniejsze nadwozie typu SUV. Wasze mogą być zdecydowanie inne. Jak zuważyliście, skupiliśmy się głównie na autach wywodzących się z segmentu B. Może Toyota C-HR jest za bardzo wyrośnięta w tym gronie, ale porównując niektóre wymiary stwierdziliśmy, że łapie się w tak zwanej górnej półce. Możecie jeszcze zapytać o Nissana Juke – leciwy już nieco, Peugeota 2008 – beznamiętny, Mazdę CX-3 – zbyt poważna na frywolne zachowanie, Hyundaia KONA – niewstrzelił się z nazwą, Renault Capture – bez ikry, Seat Arona – za mało hiszpański czy też Skodę Karoq – za droga jak na pierwszą randkę. Powstała lista jest naszą fantazją i mamy nadzieję, że w wielu przypadkach trafioną.

Klasyfikacja generalna najseksowniejszych SUV-ów w opinii moto-TV:
  1. KIA Stonic
  2. VW T-Roc
  3. Toyota C-HR
  4. Opel Mokka X
  5. Citroen C Aircross