Nowe barwy M-Sportu

, Sławomir Herman
Nowe barwy M-Sportu

Nowe barwy samochodów M-Sportu już bez Red Bulla. Po odejściu Sebastiena Ogiera Ford Fiesta będzie ubrany w Forda, Castrola i Michelina. Trzeba przyznać, że auto prezentuje się w nowych-starych barwach naprawdę bardzo dobrze. Za kierownicą zobaczymy Teemu Suninena i Elfyna Evansa. Polscy kibice mogą cieszyć się z tego, że zobaczą w barwach M-Sportu Łukasza Pieniążka, który wystartuje w WRC 2 Pro.

Program Pieniążka obejmuje 10 rund WRC. Swoje starty razem z pilotem Przemkiem Mazurem rozpoczną od Rajdu Szwecji. – To kolejny krok naprzód w mojej karierze – powiedział Łukasz. Wierzę, że dzięki doświadczeniu i wiedzy M-Sportu będę jeszcze lepszym kierowcą.

- Jesteśmy mocno podekscytowani nowymi mistrzostwami WRC 2 Pro – powiedział szef zespołu Richard Millener. Interesuje nas co pokażą Łukasz Pieniążek i Gus Greensmith przechodząc do następnej fazy swoich karier. Łukasz pierwszy raz pracuje z nami, jednak jesteśmy świadomi jego możliwości. Śledziliśmy jego postępy i wiemy, że jest gotowy na następny krok.