Osram na targach ProfiAuto

, Sławomir Herman
Osram na targach ProfiAuto

W dniach 8-9 czerwca w Centrum Kongresowym w Katowicach odbędą się targi ProfiAuto Show 2019. Będzie to już XVI edycja jednych z największych targów motoryzacyjnych w Polsce. Swoje produkty zaprezentuje tam firma OSRAM. Będzie można zobaczyć między innymi światła LEDriving do popularnych modeli samochodów kompaktowych oraz lampy LED proponowane jako alternatywa dla żarówek.

Właściciele aut z reflektorami halogenowymi mogą być zainteresowani serią lamp retrofit Osram LEDriving HL, którymi można zastąpić tradycyjne żarówki H4, H7, HB4 i H11. Dzięki najnowszej technologii LED i kompaktowej konstrukcji lampy pasują do bardzo wielu modeli samochodów. Produkty są dostosowane do pracy z napięciem 12 i 24 V, objęte 5-letnią gwarancją i mają trwałość do 5 000 h. Po ich założeniu kierowcy zyskują światło o dużej jasności i wyjątkowej, chłodnej białej barwie (do 6 000 K). Ważna informacją jest to, że produkty nie posiadają homologacji ECE i w związku z tym nie wolno ich stosować w pojazdach poruszających się po drogach publicznych.

Na targach firma Osram dokona też przedpremierowego pokazu lamp LEDinspect, z których ucieszą się właściciele warsztatów. Ciekawostką będą też diodowe zamienniki kierunkowskazów montowanych w bocznych lusterkach o nazwie Dynamic Mirror Indicator. Źródłem światła są LED-y, które powodują, że kierunkowskazy świecą nawet do 200 procent jaśniej.